Büyükçekmece Duvar Çıta Ustası

Büyükçekmece duvar çıta ustası dekoratif çıtalama hizmeti ile birlikte evinizin dekorasyonunu değiştirebilirsiniz. Oldukça şık bir dizayn olan bu özel duvar çıtalama hizmeti özenle yapılır. İster tüm evde isterseniz sadece salon veya koridor için tercih edebilirsiniz. Son derece estetik bir görünüş kazandıran duvar çıtalama çeşitli duvar boyalarında uygulanır. Her duvar boyasına uygun duvar çıtalama yapılır. Duvarda üç boyutlu bir görüntü yaratan duvar çıtalama son zamanların en modern görünümlerini kazandırır. Siz de evinizin havasını değiştirebilecek bu özel uygulamayı tercih edebilirsiniz. Son derece usta bir işçilik ile birlikte birbirinden çeşitli duvar çıtalama türlerini dekorasyon için kullanabilirsiniz. Duvarda asla leke veya iz bırakmayacak bu özel uygulama son derece titiz bir şekilde gerçekleştirilir. Bu sayede evinizin havası bir anda değişirken duvarlara asla zarar gelmez.

Büyükçekmece Duvar Çıtalama Dekorasyonu

Büyükçekmece duvar çıta ustası yaptığı işlemle dekoratif duvar çıtalama hizmeti dekor amaçlı kullanılan en popüler çalışmaları sağlar. Birçok kişi evinde yaptığı bu küçük değişiklik ile eşyalarını daha göz önünde tutabilir. Son derece estetik bir görüntü yaratacak duvar çıtalama tüm ev tiplerinde tercih edilebilir. Evin tamamında uygulanabilir ve model konusunda zengin bir ürün çeşitliliği vardır. Her biri birbirinden farklı çıtalar tek bir düzlemde çerçeve şeklinde uygulanabilir ve en şık dokunuş gerçekleşir. Şekline dilediğiniz biçimde karar verebileceğiniz duvar çıtalama işlemi eksiksiz yerine getirilir ve evinizdeki modern görünümü kazanırsınız. Eşyalarınız ile uyumlu olabilecek bu özel uygulama herkesi kıskandıracak bir tarz yakalamanıza yardımcı olur. İster klasik ister avangart veya modern tüm mobilya tiplerine uyan duvar çıtalama işlemi duvarlarda gereksiz tablolarından kurtulmanıza yardımcı olur. Tablo fazlalığı veya ayna gibi aksesuarlar kullanmadan daha estetik ve minimalist dokunuşlar gerçekleştirilebilir.

Büyükçekmece Duvar Çıtalama Nedir?

Büyükçekmece duvar çıta ustası tarafından uygulanan çıtalama çalışması duvara yapılan en estetik ve şık dokunuşu kazandıran uygulamaların başında gelir. Renkli çıtalar yardımı ile birlikte duvarda üç boyutlu görseller elde edilir. Bu görüntü sayesinde evinize boyut kazandırırsınız. Estetik dokunuşlar sağlarken en sade görünümü kazanmak adına tercih edilebilir. Tüm mobilyalarınız daha şık bir şekilde görünür. Dilerseniz model konusunda zengin ürün çeşitliliğinden istediğinizi seçebilirsiniz. Her türlü mobilya ve her duvar rengine uygun duvar çıtalama işlemi yapılır.

Duvarda yapılacak bu işlem sonrasında dilerseniz çıta içlerinde istediğiniz aksesuarı kullanabilirsiniz. Duvarlara en muntazam görünümü kazandırarak evinizin havasını bir anda değiştirirsiniz. Özellikle salon, koridor, antre, oturma odası ve yatak odasında kullanılan bu uygulama istediğiniz her odada tercih edilebilir.

Poliüretan çıta kullanım alanlarına göre aşağıdaki gibidir;

 • Duvar çıtalama
 • Tavan çıtalama
 • Kapı çıtalama
 • Mobilya çıtalama

Duvar Çıtalama Hakkında Merak Etikleriniz

 1. Poliüretan dayanıklı mıdır? Yarı esnek, sert, dayanıklı olup kasıtlı darbe almadıkça zarar görmez. Duvar çıtalama için oldukça uygundur.
 2. Poliüretan çıta sökümü kolay mıdır? sökmek için ciddi bir efor sarf etmeniz gerekmez. Çıta izleri saten alçı ile kolayca giderilir.
 3. İç ve dış cephede kullanılabilir mi? Nem ve yağışlara karşı dayanıklı mıdır? poliüretan çıta tüm bu koşullar için uygundur ve sorun yaşamasınız.
 4. Poliüretan çıta nasıl montajlanır? Yapıştırma malzemesi nedir? Kendine has yapıştırma macunu ile uygulanabileceği gibi iç mekanlarda silkon ve çivi makinası desteği ile de uygulaması yapılabilir. Aşırı çivi kullanımı estetik güzelliğini bozabilir.
 5. Poliüretan çıta boyanabilir mi? Öncelikle astar uygulaması yapılır daha sonra istenen renge boyanabilir. Duvar ile aynı renge boyayabilir veya maskeleme bandı kullanarak sadece çıtayı boyamanız mümkündür.
 6. Duvar çıtalama uygulaması için usta şart mı? Elbette şart değildir. Ama Büyükçekmece duvar çıta ustası olarak bizlerin tavsiyesi bu konuda sıkıntı yaşamak ve zayiat vermemek için tecrübeli ustalardan destek almanızdır.
 7. Poliüretan çıta ne ile kesilir? Duvar çıta kesimleri parke süpürgelik kesim işlemine benzemekle berber aynı makine ile kesilirler.

Büyükçekmece Duvar Çıtalama Hammaddesi

Büyükçekmece duvar çıtalama hizmeti için kullanılacak hammadde ahşap malzemeden elde edilir. Buna ek olarak alçıpandan yapılan uygulamalarda bulunur. En doğru hammadde kullanılarak duvarlara zarar vermesinin önüne geçilir. Duvarlar hem estetik görünür hem de en doğru şekilde korunur. Evinizde en ayrıcalıklı görünüm yaratacak bu uygulamayı güvenle kullanabilirsiniz. Evin dilediğiniz her tarafında iç mekanda uygulanacak bu çalışma titizlikle yürütülür.

Büyükçekmece duvar çıta ustası yaptığı çalışması ile evinizde bambaşka bir görünüm elde edebilirsiniz. Dekorasyonu değiştirmek fakat çok fazla maliyet yapmak istemiyorsanız bu uygulama tam size göredir. Eşyalarınızı değiştirmek zorunda kalmadan en ayrıcalıklı uygulama tarzı yepyeni görünümle tüm mobilyalarınızı şık bir şekilde tamamlar. Eşyalarınız daha modern ve estetik görünebilir. Bu uygulama ile birlikte ev sahipleri veya kiracılar büyük maliyetlerden kurtulur. Uygulamanın sağlamlığı sayesinde asla kırılma ya da düşme gibi sorunlar yaşanmaz. Uygulandığı andan itibaren çıtalar son derece sağlam bir şekilde duvarda durur.

Büyükçekmece Duvar Çıtası Nasıl Yapılır?

Büyükçekmece duvar çıta ustası yılların tecrübesi ve etkin yöntemleri sayesinde çıtalama hizmetini son derece hızlı ve pratik bir yöntem ile uygular. Kısa süre içerisinde biten bu uygulamada asla duvar ya da diğer mobilyalara zarar gelmez. Hızlı ve pratik bir yöntem olan duvar çıtalama uygulaması profesyonel kişiler tarafından gerçekleştirilir. Uygulamayı yapacak ustalar işinde son derece iyidir. Bu sayede asla sorun yaşanmaz ve eksiksiz işlemler ortaya çıkar.

Dekorasyon da benzersiz bir görünüm sunacak çıtalama işlemi ile birlikte herkes evinize hayran kalabilir. Birbirinden farklı çeşitleri bulunan çıtalama işlemlerinde mobilya uygun veya duvar rengine uygun model seçilebilir. Zengin ürün yelpazesi ile birlikte bu özel uygulamayı güvenle tercih edebilirsiniz. Duvarlarınızda asla kalıcı lekeler bırakmaz. Sıkıldığınız da çıkarmak istediğiniz zaman hızlı ve pratik bir şekilde yerinden çıkarılır ve duvarlarda leke kalmaz.

 

“Büyükçekmece Duvar Çıta Ustası” üzerine bir yorum

Yorumlar kapalı.

Call Now ButtonARA