Boya Badana Sonrası Temizlik

Boya badana sonrası temizlik işlemini tüm müşterilerimize destek amaçlı olarak sunuyoruz. Zaten boya badana öncesi izole çalışması ile tüm eşyalar boyanmaya karşı muhafaza altına alınır. Boya badana işlemi bitikten sonra çöpleri çöp kutularına atıyor. Söktüğümüz priz, ayna gibi dekoratif eşyaları yerlerine monte ediyoruz.

profesyonel boya boya badana ustası

Temizlik ve Titiz Boyacı

Profesyonel boya olarak müşterilerimize kaliteli hizmet vermek adına hizmet kalitemizi artıracak kararlar alıyor ve hizmetlerimize yenilerini ekliyoruz. Boya badana sonrası temizlik hizmeti de müşterilerimizin yükünü azaltmak adına yaptığımız hizmetlerden biridir.

Eşyaları müşterimizin kolayca evini yerleştirebileceği şekilde konumlandırıyoruz. Yaptığımız boya badana öncesi temizlik işlemi boya izleri varsa yok etme, evdeki dağınıklığı giderme amacıyla yapılır. Her ne kadar çaba göstersek de kirli halimizle bize evden çıkmayana kadar kesin ve net temizlik elde edilmiş olmaz. Ancak bizlerin yaptığı temizlikle rahatlıkla evinize çek düzen verebilir yeni taşınıyorsanız rahatlıkla taşınabilecek halde bırakıyoruz.

Profesyonel Boyama Temiz Teslimat

Profesyonel boya ustası olarak bizler temizliğe önem veriyoruz. Boya badana öncesi aldığımız önlemlerle beraber boya badana sonrasında da temizlik yapıyoruz. Tadilat ve boyama sonrası temizlik faaliyetlerimiz için birçok ekipman bulunduruyoruz. Bunlardan bir kısmı Sıpatula, tel fırça, kazıma bıçağı, çöp poşeti, temizlik bezi, yüzey temizleyiciler gibi. Boya badana sonrası temizlik yapılmış örnek evlerden iri aşağıdadır.

Temizliğe Ücret Ödemeyin  Profesyonel Boyacı İle Çalışın

Sökmüş olduğumuz perde, priz ve dekoratif ürünleri yerine geri monte ediyor eşyaları ise düzene sokuyoruz. Montajlanması gereken tv aparatı gibi eşyaları sağlam bir şekilde vidalama matkabı ile sıkıyoruz. Titiz bir işçilikle evinizi kullanılabilir bir hale getiriyoruz. Topladığımız tüm çöpleri çöp poşetine doldurarak en yakın çöp konteynırına bırakıyoruz. İstanbul boyacı ustası ekipleri sıradan boyacılar gibi hizmet sunmaz müşteri memnuniyetini garanti edecek şekilde hizmet verir. Bizler profesyonel ve kurumsal ilkelere bağlıyız. Boya badana sonrası temizlik derdine son profesyonel profesyonel boy ustası ile boyacılık hizmeti alınız rahat ediniz. Aradığın boyacı burada. hemen bizi ara.  boya ustası olarak 7/24 bizi arayabiliriniz.

Yorum yapın

Call Now ButtonARA