Beyoğlu Duvar Çıta Ustası

Beyoğlu Duvar Çıta ve Dekorasyon Hizmeti

Dekorasyon, yaşam alanları daha konforlu modern görüntüye kavuşmasıdır. Dekorasyon yalnızca evin duvarı ya da tavanı değil çok daha komplike bir konudur. Dekorasyon aslında bir kombine bütünüdür. Dekorasyon mutfak dolabı, parkesi, koltuğu aklınıza gelecek tüm aksesuarların bütünüdür. Zamanın gelişen dekor yenilikleri; Duvar çıtaları, lambri,  İtalyan boya, genel boyama bananda hizmeti ile sizlere bu dekorun bir parçası olarak hizmet etmek için varız.

Beyoğlu Duvar Çıta ve Dekorasyon Ustası

Sektör içerisinde uzun yıllar boyunca müşterilerimize hizmet etmekten ve arkamızda memnun müşteriler bırakmaktan dolayı gururluyuz. Beyoğlu duvar çıta ustası olarak siz de bizimle çalışarak aklınızdaki tasarımı, fikri evinizde görmek için ilk adımı atabilirsiniz. Müşterilerimize en profesyonel şekilde çıtalama ve dekorasyon hizmeti sunmaktayız. Üstelik bu hizmeti sektör kalitesinin üzerinde bir şekilde sektör ortalaması fiyatlarla sunmaktan da gurur duyuyoruz. Siz de en kısa sürede bizimle iletişime geçerek Beyoğlu duvar çıtalama ve dekorasyon hizmeti alabilir, hayallerinizin gerçekleşmesi için yapmanız gereken ilk şeyi yapabilirsiniz.

 

Duvar Çıtalama Dayanıklı Mı?

Beyoğlu duvar çıta ustası eski dayanıksız malzemeler yerinde yeni nesil polimer poliüretan duvar çıta kullanmaktadır. Evet, duvar çıtaları için eskiden köpük ve yumuşak malzeme kullanılırdı ve bu eski tip yöntemi halen kullananlar da mevcut fakat bizler bunu tavsiye etmiyoruz. Görüldüğü üzere yumuşak yapısından ötürü darbeye karşı dayanıksız ve kısa süre sonra darbe aldığından dolayı yapılan duvar çıtasının estetik değeri yok olacak haliyle de söküm işlemi gerçekleşecektir. Duvar çıtaları söküldükten sonra da bu durum duvara yeniden bir tadilat işlemi uygulanmasını mecburi kılacak, bu tür durumlar da ekstra maliyet olarak görülecektir. Duvar çıtalarının; sert, dayanıklı, darbeye karşı dirençli b ir yapısı olmalı ki bu sayede uzun yıllar boyunca eviniz ilk günkü şıklığından bir şey kaybetmesin.

 

Duvar Çıtalama Keşif Aşaması ve Fiyatlandırması

Tüm firmaların ekstra maliyet oluşturması açısından ücretli olarak sunduğu duvar çıtalama keşif aşaması firmamızda ücretsiz bir şekilde sunulmaktadır. Beyoğlu duvar çıta ustası ile ücretsiz keşif ve görüş alışverişi yapabilirsiniz. Yapılan bu keşif aşamasında firmamızın uzmanlarının adresinize geldiği ve sohbet havasında, detaylı bilgi üzerinde evinize uygun olacak çıta modelleri seçiliyor. Elbette ki bu çıta modelleri evinizin renk uyumu, ışığı alma açısı, evdeki aydınlatmaların durumu da göz önüne alınarak ve tabii ki en önemlisi olan bütçeniz de bu faktörlerin içerisine eklenerek seçenekler daraltılıyor. Sonrasında karar kıldığınız hizmetin gerçekleştirilmesi için Beyoğlu duvar çıta ustası olarak bir fiyatlandırma çıkararak teklif sunuyoruz. Örneğin boyama hizmeti alırsanız evinizin metrekare ölçüsüne göre bir ödeme yapmanız gerekirken duvar çıtalama işlemi için kullanılacak çıtanın metre cinsinden ölçüsüne göre bir ödeme yapmanız gerekecektir.

 

Duvar Çıtalama İşlemi Sırasında Ev Kirlenir Mi?

Duvar çıtalama işlemi sırasında evinizin kirlenmesi mümkün değildir. Firmamız tarafından uzun yıllardır kullandığımız ve kalitesine kefil olduğumuz duvar çıtaları diğer tüm çıta seçeneklerine göre çok daha az toz çıkarmaktadır. Burada asıl dikkat edilmesi gereken şey duvar çıtalarından ziyade malzeme ve kesim aletinin kalitesi ve kesim ucudur. En kaliteli ve profesyonel şekilde hizmet verebilmek için en iyi markaların cihazlarını kullanmaktayız. Bu sebeple en ufak bir toz durumu meydana gelmemektedir. Hizmet kalitemizin olmazsa olmazlarından biri de evinizin zeminini çıtalamaya uygun örtülerle muhafaza etmektir. Evinizin zemini örtü ile korunduğu için yerlerin kirlenmesi gibi bir ihtimal de ortadan kalkmaktadır. Beyoğlu duvar çıta ustası olarak 1 günde tertemiz teslim ediyoruz.

 

Hangi Duvar Çıta Modelleri Daha Şık?

Burada dikkat edilmesi gereken birbirinden önemli bazı faktörler de devreye girmektedir. Duvar çıta işlemi istenen duvarın uzunluğu ve yüksekliği gibi çarpanlar bu noktada oldukça önemlidir. Bunun yanı sıra çıtalama işleminde kullanılacak aksesuar varsa o aksesuar da göz önünde bulunularak duvarın projesi çıkarılmaktadır. Örneğin televizyon ünitesi için yapılması gereken bir projede televizyonun yüksekliği, genişliği gibi çarpanlar hesaba katılarak çalışılır. Çıtaların içerisine aksesuar olarak aplik tercih etmenizi durumunda aplik modeline göre de her seferinde farklı projeler çıkarılır. Modern duvar çıta modelleri için sizin zevkleriniz de oldukça önemlidir. İstekleriniz ve beğenileriniz doğrultusunda uzman kadromuzla birlikte seçim yapmanız mümkündür. Uzman ekibimiz hem uzun yıllar sağlam bir şekilde durabilecek kalitede modelleri hem de bunun yanı sıra oldukça modern bir görünüme sahip duvar çıtalarını size sunmaktan mutluluk duyacaktır. Beyoğlu en şık duvar çıta model ve desenlerini size görseller halinde sunar, seçmek ise sizin zevkinize kalmış…

 

Beyoğlu Duvar Çıta Modelleri

Duvar çıtası yaptırmak isteyen kişilerin en sık merak ettiği konulardan biri de en şık duvar çıta modelleri ile alakalıdır. Öncelikle bilinmelidir ki sade modeller her zaman daha şık bir sonuç elde etmenizi sağlar. Bazı çıta tasarımları evin dört bir yanını saracak şekilde ve yoğun, iç içe geçmiş çıtalardan oluşmaktadır. Bu durum yapılabilecek en büyük yanlışlardan biridir. Çıta yaparken olabildiğince küçük bir noktaya yapılmalı ki estetik açıdan da önemli bir yer kazansın. Duvar çıtalama, yaşam alanlarının daha huzurlu ve daha estetik görünmesini sağlar. Bu durum da doğal olarak evde yaşayan kişilerin mutlu olmasına imkan tanır. Renklerin psikoloji üzerindeki etkileri uzun yıllardır belirtilmektedir. Yaşam alanlarımızın vazgeçilmezi olan dekoratif ürünler de daha mutlu yaşam ve daha huzurlu bir ortam için kullanılır. Uzun yıllar içerisinde estetik değerleri yok olmuş duvarların daha modern bir görünüme kavuşması ve psikolojik açıdan daha yaşanılası bir alan olması her açıdan faydalıdır.

 

Duvar Çıtalama Hizmeti Kimden Alınmalıdır?

Bilişim ve teknoloji pek çok açıdan yaşamımızın kolaylaştırıyor ve bilgiye en hızlı şekilde erişmemize olanak tanıyor. Hizmet almayı düşündüğümüz ya da alacağımız kişileri veya firmaları sosyal medya hesaplarından, web sitelerinden, Instagram, Facebook gibi popüler sosyal medya platformlarından detaylı bilgi alabilmek için takip etmek mümkündür. Yorumlara olan geri dönüşleri, müşteriyle kurulan diyaloglar gibi pek çok etkeni bu şekilde keşfedebilmek mümkündür. Eğer incelemeleriniz sonucunda duvar çıtalama hizmetini alacağınız kişinin kötü bir imaj çizdiğini düşünüyorsanız elbette ki onunla çalışmamak sizin için çok daha faydalı olacaktır.

 

Beyoğlu Duvar Çıtalama Da Farkımız Var

Duvar çıtalama her ne kadar basit bir işlem gibi görünse de içine girildiği zaman oldukça komplike bir durumla karşı karşıya olunduğunu anlamak çok da zor olmayacaktır. Duvar çıtalama hizmeti yalnızca teknik bilgi ve beceriye sahip kişilerden alınmalıdır. Aksi durumda evinizi dekore etmek için çıktığınız bu yolda evinizi estetik açıdan yok etmeniz mümkündür. Üstelik bu tip durumlarda yapılan hatalar geri dönüşü olmayan ya da oldukça maliyetli olan işlemlere de sebebiyet verebiliyor. Beyoğlu duvar çıta ustası ekibi yüzde yüz müşteri memnuniyetini sağlayana kadar çalışır ve işi öyle teslim eder.

Elbette ki bir kişi duvar çıtalamada teknik bilgi ve beceriye sahipmiş gibi görünebilir ve aslında teknik açıdan hiçbir şey bilmeyebilir. Bu sebeple usta seçiminde de oldukça dikkatli olmalısınız. Örneğin Gönyeli kesim makinesi ile yapılan duvar çıtalama işlemlerini halen el testeresi ile yapmaya devam eden ustalar da vardır. Bunun yanı sıra makine kullanmasına rağmen birleşim yerlerini doğru açıyla kesemeyen ustalar da vardır. Unutulmamalı ki birleşim noktaları çıtalarda en çok göze çarpan detaydır. Duvar ile çıta arasında her zaman bir boşluk oluşur fakat bu hizmeti profesyonel bir ekipten aldığınız takdirde ara dolgu işlemini gerçekleştirerek oluşan boşlukların kapatılmasını sağlayacaktır. Bu sebeple kesinlikle profesyonel hizmet almak gereklidir. Beyoğlu duvar çıta ustası ekipleri yılların tecrübesine sahiptir. İçiniz rahat bir şekilde aldığınız hizmetten yüzde yüz memnun kalırsınız.

Call Now ButtonARA