Başakşehir Boyacı Ustası

Başakşehir boyacı ustası ekibi, son zamanlarda özellikle yabancıların gözdesi olan Başakşehir’de, siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir. Çağın uyumunu yakalamak, bulunduğu ortama farklı bir hava katmak isteyen herkes önce iç ve dış mekân boyamasından başlayarak, hayatında bu farklılığı yaratmaya başlayabilir. Kısaca Biz:

 • Ücretsiz keşif imkanı ile düşünmeye ve kıyaslamaya fırsat bulacaksınız.
 • Tüm açık kanallardan araştırma imkanı güçlü müşteri portföyü
 • Bir günde boyama hızlı ve temiz teslimat.
 • Önce hizmet güvencesi sonra ödeme imkanı. Sahtekarlara piyasa yok.
 • Kaliteli malzeme usta ellerde, her türlü dekorasyon çalışması

Profesyonel boya renklerin dilini iyi bilir

Başakşehir Boyacı Ustası Kimdir?

Başakşehir boyacı ustası ekibi olarak bizler, sizlerin hayatına ufak da olsa olumlu bir dokunuş yapabilmek için yılların getirdiği tecrübemiz ve kalite anlayışımız ile her zaman hizmete hazırız. Kalite hiçbir zaman tesadüf olmamıştır. Kaliteyi getiren çalışma prensibi ve zihniyete sahip olan ekibimizin boyama hizmetleri, sizlerin her daim içinizi ferah tutacağınız süreçlerde yürütülüyor. Bu süreçler hakkında sizlere biraz bilgi vermek isteriz..

Başakşehir Boya Ustası Çalışma Anlayışı

Başakşehir boya ustası ekibi olarak bizler yaptığımız işin kalitelisini her fırsatta dile getirirken tabii ki bunu belli kriterlerimize dayanarak dile getirmekteyiz. Boyama öncesi ve sonrası yaptığımız işlemlerden kısaca bahsetmek isteriz ki siz de bu kalite farkını rahatlıkla anlayabilin.

 • Bizler, sizlerden gelen boyama talepleri için ücretsiz keşif hizmeti sunmaktayız ve bu hizmet sonucunda size iş ve işin ödemesi hakkında gerekli bilgiyi veriyoruz,
 • İş için kullanacağımız boyalarda asla kaliteden ödün vermeyerek saten boya tercihinde bulunuyoruz,

 • Boyama işlemi öncesinde duvarlarınızda gerekli astar uygulaması yapılarak boyanın duvara nüfuz etme oranını güçlendiriyor ve sizler için daha uzun ömürlü bir boyama yapmış oluyoruz,
 • İstanbul gibi nemi bol bir şehirde, anti küf ve antibakteriyel özelliklere sahip boyalar seçerek boyanın nem gibi bir etkenden zarar görmesinin önüne geçmiş oluyoruz,
 • Boyama yapacağımız alanda priz, duvar, dekorasyon eşyası, zemin vb. bütün eşya ve yüzeyler üzerinde gerekli koruma önlemini alarak boyama işleminden dolayı herhangi bir zarar veya leke ihtimalinin önüne geçiyoruz,
 • Boyama işlemlerimizi yıllardır birlikte çalıştığımız, tecrübeli boyacı ve badanacı çalışma arkadaşlarımız ile birlikte gerçekleştiriyoruz,
 • Çoğu boyacının veremeyeceği sözü size vererek aldığımız işi size 1 günde tamamlama garantisi veriyoruz,
 • Boyama sonrasında, eğer elimizde boya kalırsa, bunları sizlere teslim ediyoruz,
 • Yaptığımız işin bitiminde sizden alın terimiz olan ücretimizi talep ediyoruz,
 • Tüm bu prensiplerimizin yanında tabii ki yaptığımız işin de arkasında duruyoruz. Eğer ki, boyama sırasında, bizden kaynaklı bir hata veya bir eksiklik olmuşsa bunu da ücretsiz bir şekilde gelip düzeltiyoruz.

İşte tüm bu davranış şeklimiz bizim iş yapma kalitemizi ortaya koymaktadır.

Başakşehir boyacı ustası olarak ortaya koyduğumuz işlerin birkaç örneğini aşağıda sizler için gösteriyoruz. Daha fazlası için sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Başakşehir Boyacı Ustası Dekoratif Bilgisi

Bizler 10 yıldan fazla tecrübeli, teknik ve dekoratif bilgilere sahip ustalarla evinize sanat katmaya geliyoruz. Yeter ki siz isteyin. Geometrik boyama, duvar çıtalama (poliüretan çıta uygulaması), stencil uygulaması, kumlu boyama, grafiti, dekoratif boyama gibi birçok dekotarif çalışmalar yapmaktayız.

Başakşehir Boya Ustası Demek Kalite Demek

Başakşehir boyacı ustası ekibi olarak yılların vermiş olduğu tecrübemiz ve iş disiplinimiz ile İstanbul’da markalaşmanın yeni yüzü olan Başakşehir’de bütün boyama işlerine talip olmaktan memnuniyet duymaktayız.

Yaşadığınız evin havasını değiştirme istemez misiniz? İşyerinize yeni bir soluk getirmeyi düşünmez misiniz ya da parmakla gösterilecek bir eve ne dersiniz? Cevabınız evet ise biz her daim göreve hazırız. Boyamada kalitenin adresi olan biz, Başakşehir boyacı ustası ekibi, sizlere bir telefon kadar yakınız. Lütfen bizimle iletişime geçmek için tıklayınız.

Altınşehir Boya Badana Ustası
Bahçeşehir Boya Badana Ustası
Başak Mahallesi Boya Badana Ustası
Başakşehir Boya Badana Ustası
Güvercintepe Boya Badana Ustası
İkitelli Osb Boya Badana Ustası
Kayabaşı Boya Badana Ustası
Şahintepe Boya Badana Ustası
Şamlar Boya Badana Ustası
Ziya Gökalp Boya Badana Ustası
Call Now ButtonARA