Bakırköy Duvar Çıta Ustası

Bakırköy duvar çıta ustası arıyorsunuz? Poliüretan çıta nedir? Duvar çıta uygulaması nasıl yapılır? Duvar çıta fiyatları nedir? Duvar çıta boyanabilir mi? gibi sorularınıza cevapları bu yazıdan okuyabilir veya bizi arayarak sorularınıza cevap alabilirsiniz. Bakırköy duvar çıtalama ustası olarak yaptığımız çalışmaların örnekleri aşağıda yer almaktadır.

Bakırköy çıta ustası olarak çıtaları aşağıdaki alanlarda dekorasyon amacıyla kullanıyoruz.

 • Duvar çıta uyulması
 • Tavan çıta uygulaması
 • Kapı çıta uygulaması
 • Mobilya çıta uygulaması

 

Duvar Çıtalama Nedir?

Dekoratif bir ürün olarak popülerlik kazanan poliüretan çıta organik yapı taşlarının toz haliyle güçlü yapıştırıcılar ile köpüklü hamur halinde farklı desen çekil ve özellikte katılaştırılmasıyla oluşur. İnsan sağlığına zararı yoktur. İstanbul poliüretan çıta ustası olarak evinizdeki hijyeni önemsiyoruz.

Duvar Çıta Hakkında

 1. Poliüretan çıta ana malzemesi alçı veya stronpiyer köpüğü müdür? Hayır. Alçı gibi kırılgan değildir. stronpiyer gibi yumuşak ve darbe alan yapıda değildir. Duvar çıtalama işlemi için oldukça uygun bir malzemedir.
 2. Poliüretan çıta darbelere karşı dayanıklı mıdır? Evet. yarı esnek katı yapıda olup stronpiyer ve alçı gibi kolay darbelerde iz yapmaz. Ciddi bir güç uygulanmadığı taktirde iz yapmaz içe gömülmez veya yarık yırtık izi yapmaz. Duvar çıtalama düşünüyorsanız uzun vadede dayanıklı poliüretan tavsiye ediyoruz.
 3. Poliüretan çıta yerine stronpiyer veya alçıpiyer tercih edebilir miyim? Hayır. Alçıpiyer artık üretilmiyor. Stronpiyer kullananlar var ama en büyük şikayetleri en ufak kuvvet uygulandığında göçme, yara ve yırtık izi bırakmasıdır. Stronpiyerin bir diğer kötü yönü ileriki dönemde kaldırmak istediğinizde uğraştırıcı olmasıdır. Poliüretan çıta kolayca sökülebilir.
 4. Poliüretan çıta çivi ile yapıştırılır mı? Evet ama bu çivi izleri yüzünden kötü bir görüntü yaratır. Duvar düz ise mastik silikon ile kolayca yapıştırabilirsiniz. Poliüretan çıta ustası olarak bizler duvarınızdaki bomba ve yamukluk olması durumunda çivi yardımıyla esnek yapısı sayesinde duvara monte ediyoruz.
 5. Poliüretan çıta boyanabilir mi? Poliüretan çıta pürüzsüz bir yüzeye sahip olduğundan öncelikle yüzeyin boyanmaya hazır hale getirilmesi gerekir. Bu üç şekilde mümkündür. Birincisi zımparalama yoluyla bu uzun zaman alır. İkincisi astar boya atılır bu da çok iyi çözüm değildir. Üçüncüsü ise en iyi çözümlerden biridir önce sentetik sprey boya ile üzerine püskürtme yapılır sonra boyanır. Bu yöntem sayesinde hem sprey boya hızlı kurur hem de ön astar olarak size pürüzlü bir yüzey sağlar, böylece boyanmaya kısa sürede hazır hale gelir.
 6. Poliüretan çıta yapmak için usta şart mı? Değildir. Ancak kaş yapayım derken göz çıkarmayın. Yanlış ölçüm yaparsanız güzel görüntünün aksine kötü bir görüntüye neden olursunuz. Çıtalar prize denk gelmese, uçları doğu kesilmese, gibi hatalar yüzünden malzeme olmasın. Zaten fiyat olarak uygun yapıldığından siz poliüretan çıta ustası olarak Profesyonel Boya ekibi ile iletişime geçiniz: 05511081885 İstanbul, Tekirdağ ve Çorlu nerde olursanız bizi arayın.
 7. Poliüretan çıta nasıl kesilir? Poliüretan çıta eldeki imkanlar ile kesilmesi zor olduğu gibi uçların açı ölçüsü yanlış olabilir veya uçlarında şekil bozuklukları ortaya çıkabilir. Bakırköy duvar çıta utası gönye ve spiral makinesi ile uçları doğru bir şekilde keser ve kullanır.

Bakırköy Dekoratif Çıta Uygulaması

Dekoratif kullanım amacı özgür fikirlere bağlı olup sınırlı değildir. Bu yüzden kullanımı yeni olmasına rağmen oldukça zengin dekoratif çeşitlilikte görmeniz mümkündür. Ev ve iş yerlerinde güçlü dekorasyon özelliği sağlamaktadır. Duvar çıta uygulaması olarak dilerseniz boyamadan montajlayabilir, boyayabilir, istediğiniz zaman da sökebilirsiniz. Evinizde uygun fiyata gösterişli bir dekorasyon için bizimle iletişime geçiniz. İstanbul geneli duvar çıta ustası olarak hizmet veriyoruz.

Dekoratif Boyanabilir Duvar Çıtası kullanışlılık özeliği ile hem duvar süslemesinde hem de tavan süslemelerinde kullanılabilmektedir. Ayrıca mobilya, kapı, ayna gibi nesnelerde de süsleme ve dekorasyon ürünü olarak oldukça kullanışlıdır.

 

Bakırköy Duvar Çıta Uygulaması ve Duvar Çıta Fiyatları

Malzeme olarak uygun fiyata elde edilen duvar çıta uygulaması seçeceğiniz desene göre fiyatı değişir. Metre ölçüsüne göre fiyat belirlenir. Fiyat almak için bizi 05511081885 numarasından arayınız. Ayrıca 2-4 saat gibi kısa sürede montajlandığı için işçilik ücreti de düşüktür.

Boyanabilir Duvar Çıtası

Ev ve iş yerlerinizde farklı, şık, gösterişli bir alan yaratmak poliüretan çıta uygulaması ile çok kolay. Duvar çıta uygulaması ile farklı desenleri dilediğiniz gibi elde edebilirsiniz. Ev ve iş yerlerini dekore ederken işlerinizi aksatmayacak, duvar çıta uygulaması ile kısa sürede harika sonuç elde edebileceksiniz.

Boyanabilir Duvar Çıtasının Montajı Nasıl Yapılır?

Doğrudan satış için normal uzunlukları 2 metre 40 santim olsa da üretici firmadan sipariş ile farklı ebatlarda bulmak da mümkündür. Ancak bu maliyeti artıracaktır. Duvar çıta ustası kolayca ihtiyacınıza göre uygulama yapacağı için ekleme ilave ve kesme işlemleri doğru yapılacağından özel siparişlere ihtiyacınız kalmayacaktır. Silikon yapıştırıcılar ile duvara kolayca montajı gerçekleştirilir. Boyanması kolaydır beyaz renk üretim olduğundan istediğiniz rengi kolayca uygulayabilirsiniz.

Bakırköy Duvar Çıta Uygulama Aşamaları

 1. Poliüretan çıta için duvar üzerinde ölçümlere dayalı ön proje hazırlamak. hazırlanan projeyi kalem aracılığıyla duvara çizmek.
 2.  Ölçülere uygun poliüretan çıta kesimi yapmak.
 3. Kesilen poliüretan çıta parçalarını yapıştırıcı aracılığıyla alana yapıştırmak.
 4. Yapıştırma sonrasında poliüretan çıta dahil tüm yüzeyi boyamak. Dilerseniz poliüretan çıtayı ayrı bir renge de boyattırabilirsiniz.
 5. Bakırköy duvar çıta ustası olarak bizler işlem öncesi koruyucu bant ve muşamba ile izole ve muhafaza yapıyor çıta uygulaması bitikten sonra biriken çöpleri atıyor ve ortamı tertemiz bir şekilde size taktime diyoruz. Çıta uygulamasını görüp onayladıktan sonra hizmetimizin karşılığı olan ücreti alıyoruz. Duvar çıta ustası olarak İstanbul geneli verdiğimiz boya badana ve dekorasyon hizmetlerinde önce müşteri memnuniyet sağlıyor sonra alın teri emeğimizin karşılığını istiyoruz. Bakırköy duvar çıta ustası olarak ekibimiz sizi mağdur eden daha sonra telefonlarınıza cevap vermeyen ekiplerden değiliz. Bize birçok yoldan ulaşmanız mümkündür. Ayrıca bir olumsuzluk yaşarsanız bizimle teslimat sonrası bile iletişime geçebilirsiniz.

Bakırköy Duvar Çıta Ustası

İstanbul geneli hizmet veren profesyonel boya birçok usta ekibe sahip olup İstanbul geneli hizmet noktalarına sahiptir. İstanbul duvar çıta ustası olarak her yerde hizmetinize hazırız. Ekiplerimiz 10 yıldan fazla tecrübelidir. Önce hizmetimizi sunarak onayınızı alıyor ve daha sonra ücretimizi alıyoruz. Müşteri memnuniyeti %100 sağlanana kadar hizmetimiz teslimat aşamasında kalır. Memnuniyet garantisi oluştuktan sonra teslimat gerçekleşir. Poliüretan çıta ustası arıyorsanız bizi arayın, size en yakın ekibi gönderelim 2-4 saate tamamlayıp tertemiz teslim etsinler.

“Bakırköy Duvar Çıta Ustası” üzerine bir yorum

 1. Poliüretan dayanıklı çıta malzemesi ile duvar ve mobilya çıtalama yaptım. Çok güzel oldu. Elinize sağlık. Temiz ve hırslı bir ekip.

  Cevapla

Yorum yapın

Call Now ButtonARA